Titles you rated
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 0.5
- Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5