Series
Ratings
328
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Lupin III: Da Capo of Love - Fujiko's Unlucky DaysRated ★ 1.0- Dragon's DogmaRated ★ 2.0
Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 1Rated ★ 3.0
Lupin the Third: Sweet Lost NightRated ★ 2.0
Lupin III: Goodbye PartnerRated ★ 1.5
Lupin the Third: Steal Napoleon's Dictionary!Rated ★ 2.0
Lupin III: Prison of the PastRated ★ 1.5
Lupin the Third: Missed by a DollarRated ★ 3.5
Lupin the Third: Bye Bye Liberty CrisisRated ★ 2.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
Kamen Rider V3Rated ★ 4.0
Kamen Rider AgitoRated ★ 4.5
Kamen Rider KuugaRated ★ 4.5
Kamen Rider OOORated ★ 3.5
Kamen RiderRated ★ 4.0
Kamen Rider BLACK RXRated ★ 4.5- Kamen Rider BLACKRated ★ 4.0
MASKED RIDER RYUKIRated ★ 4.0