Series
Ratings
199- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 3.5
- In the Name of BlossomRated ★ 4.0
- Lighter and PrincessRated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Spring BurningRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
- Will Love In SpringRated ★ 4.0

Go AheadRated ★ 3.5- Our GenerationRated ★ 2.5
- Flourished PeonyRated ★ 4.5
- Always HomeRated ★ 3.5
- Wave MakersRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
- The Best ThingRated ★ 3.5
- 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 4.0
- The First FrostRated ★ 4.0
Angelic Layer: Battle DollRated ★ 4.0