Series
Ratings
34
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 2.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.0