Series
Ratings
16
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0