Series
Ratings
17- Romance is a Bonus BookRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5- Blue TowerRated ★ 4.0