Series
Ratings
36
Inagakike no MoshuRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
Haru, Bânîzu deRated ★ 3.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
Kiss that KillsRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
Ferris Wheel at NightRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
War of MoneyRated ★ 3.0
Patlabor: The TV SeriesRated ★ 3.0
QuartetRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
14 Year Old MotherRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0