Titles you rated
- The DessertRated ★ 3.5
- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0- The 8 ShowRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 1.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5- Heart Signal Season 4Rated ★ 2.5

Good DoctorRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5