Series
Ratings
151
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0- Fried levanilla with rib steak from Tsudanuma in NakanoRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.0- Shinkoyaki and other croquettes in AsahikawaRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.0
Kodoku no Gurume 2022 New Year's Eve SPRated ★ 3.0- Kodoku no Gurume 2021 New Year's Eve SPRated ★ 3.0
- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 3.0
Solitary Gourmet 2019 New Year's Eve special emergency directive Narita-Fukuoka-Busan Business Trip Edition!Rated ★ 3.0- Kodoku no Gurume New Year's Eve SP: Kyoto-Nagoya Business TripRated ★ 3.0
- Sorezore no Kodoku no GourmetRated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.0- Dear ChildRated ★ 3.5
Teacher's suitcaseRated ★ 3.0
Space Battleship Yamato 2199Rated ★ 2.0
Lupin the Third: Walther P38Rated ★ 2.5- Rika: ReverseRated ★ 3.5
- 13Rated ★ 3.0