Series
Ratings
133
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
DEATH NOTERated ★ 2.5
Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 3.5
Mew Mew PowerRated ★ 4.0
Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 3.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
MegaMan NT WarriorRated ★ 3.5