Series
Ratings
198- Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
- As You Stood ByRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
- Mercy for NoneRated ★ 1.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- The Interest of LoveRated ★ 4.0
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
- High School Mystery ClubRated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 3.0