Series
Ratings
14
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The Lost RoomRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 2.5