Series
Ratings
39
Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 3.5
I Bought Boyfriend with LoanRated ★ 2.0
Cursed in LoveRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
If We Were A SeasonRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.5
Second LoveRated ★ 3.0- DevsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0