Series
Ratings
39- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 5.0
- Queen MantisRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
- Death's GameRated ★ 4.0
- The BequeathedRated ★ 3.0
- Doona!Rated ★ 3.0
- Divorced Singles Season 4Rated ★ 3.5
- The Devil's PlanRated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 4.0
- Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
- The WatcherRated ★ 3.5
- The Good Bad MotherRated ★ 4.5
- Doctor ChaRated ★ 4.0
- ObsessionRated ★ 1.5
- MH370: The Plane That DisappearedRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- You Season 4Rated ★ 3.5