Titles you rated
- The Terminal List: Dark WolfRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.5- TriggerRated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- NewtopiaRated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 4.5
Masters of the AirRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- All the Light We Cannot SeeRated ★ 5.0
- The Bear Season 2Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
- Secret InvasionRated ★ 3.0
- The Night Agent Season 1Rated ★ 3.0
- BloodhoundsRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0