Series
Ratings
377- Framing Britney SpearsRated ★ 5.0

Shadow BeautyRated ★ 4.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
BORDERRated ★ 3.0
Fake AffairRated ★ 1.0
Born to be a FlowerRated ★ 1.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 1.0