Series
Ratings
102- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- The PaperRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.5
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Beef Season 1Rated ★ 3.5