Series
Ratings
16
Princess HoursRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0