Series
Ratings
136
Taxi DriverRated ★ 3.5- QueenmakerRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
- Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Anna Director's CutRated ★ 2.0- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 0.5
- The Glory Part 2Rated ★ 1.0
MirandaRated ★ 4.0- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
- Ms. MarvelRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- The PoliticianRated ★ 4.0
- The PoliticianRated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 3.0