Series
Ratings
227
UnnaturalRated ★ 5.0- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
The OutsiderRated ★ 4.0- The SympathizerRated ★ 4.5
- Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 4.5
- The PenguinRated ★ 5.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0- Dream ProductionsRated ★ 5.0
- No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0
- Agatha All AlongRated ★ 5.0
Defending JacobRated ★ 4.5
DisclaimerRated ★ 5.0- Shop of the LampRated ★ 4.0
- Love in the Big CityRated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.5
- The GentlemenRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0