Series
Ratings
19- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 1.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 말하기의 다른 방법Rated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0