Series
Ratings
98
The Good WifeRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Age of InnocenceRated ★ 3.5- GhostRated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 4.5
My Love PatzziRated ★ 3.5- KAIST Season 1Rated ★ 4.5
Merry MaryRated ★ 4.5
The Path to GloryRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.5
SoulmateRated ★ 4.5
My Sweet CityRated ★ 2.5
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
SnowmanRated ★ 2.0
IslandRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 4.5
All About My RomanceRated ★ 2.5