Titles you rated
Green RoseRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Queen of AhyunRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Working MomRated ★ 2.0- Hwarang Fighter MaruRated ★ 3.0
Into the SunRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0- Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 1.5
Smile, MomRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 2.5
The Return of IljimaeRated ★ 1.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0
Princess Ja MyungRated ★ 1.5
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.0
Miss RipleyRated ★ 2.0
Golden BrideRated ★ 1.5
Super RookieRated ★ 3.0