Series
Ratings
32- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0