Series
Ratings
70
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The StudioRated ★ 4.0- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
- The Bear Season 2Rated ★ 4.5
- The Bear Season 3Rated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- BargainRated ★ 3.0
- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0

The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0