Series
Ratings
19
Years and YearsRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Operation Love SpecialsRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
War of MoneyRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0