Series
Ratings
28
Girls und PanzerRated ★ 3.5
Prince of LegendRated ★ 2.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.5
In the Next Life I Will Be SeriousRated ★ 3.5
Elfen LiedRated ★ 3.0
HiGH&LOW THE WORST EPISODE.0Rated ★ 3.5
Masked Rider Φ'sRated ★ 5.0
MASKED RIDER RYUKIRated ★ 4.5
Avatarō Sentai DonbrothersRated ★ 5.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 4.5
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 4.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 2.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Tokyo DogsRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5- Love VillageRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
QuartetRated ★ 3.5