Titles you rated
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
- 식스센스: 시티투어Rated ★ 2.0
- Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 2.5
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.5
- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Inkigayo: The Music TrendRated ★ 3.0- Show! Music CoreRated ★ 2.5
- Music BankRated ★ 2.5
- 엠카운트다운Rated ★ 2.5
- Show! ChampionRated ★ 3.0
- The ShowRated ★ 2.0
Simply K-PopRated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 3.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 3.0