Titles you rated
Legal HighRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0