Series
Ratings
22
Merry MaryRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
UnbelievableRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- EXchange Season 1Rated ★ 4.0

Damn Good CompanyRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- The Little Drummer GirlRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5- Super BandRated ★ 3.5
- The StaircaseRated ★ 4.0
- Evil GeniusRated ★ 3.5
- The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5