Series
Ratings
157- Uncle SamshikRated ★ 2.0
- 풍향고Rated ★ 4.5

HushRated ★ 1.5- Loki Season 2Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 5.0
OzarkRated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0- Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0