Series
Ratings
43
Extraordinary YouRated ★ 3.0- Lovely RunnerRated ★ 5.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
AliceRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5- Loki Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5