Series
Ratings
237
Journey to the WestRated ★ 3.5- The Fugitive: Kijima JouichirouRated ★ 3.5
Power of LoveRated ★ 5.0
Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 2.5
Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 2.5
Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 4.0
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 4.0
Happy RetirementRated ★ 4.0- BelieveRated ★ 4.0
- VR Ojisan no HatsukoiRated ★ 3.5
Song of FamilyRated ★ 4.5- GTO: Great Teacher Onizuka RevivalRated ★ 2.0
To Love You moreRated ★ 3.5
카바치타레Rated ★ 4.5
Legal Enforcement With DogsRated ★ 3.0
ONE DAY ~Much Ado About Holy Night~Rated ★ 2.0
忠臣蔵 1/47Rated ★ 3.0
Masked Rider Φ'sRated ★ 4.5
Osama no RestaurantRated ★ 4.0
Inugamike no IchizokuRated ★ 3.0