Series
Ratings
131
OverlordRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
OwarimonogatariRated ★ 4.0
HanamonogatariRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Demon King DaimaoRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 5.0
Fairy TailRated ★ 5.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Tsuredure ChildrenRated ★ 3.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
The Asterisk WarRated ★ 5.0
Love and LiesRated ★ 3.0