Series
Ratings
97
Kronk's New GrooveRated ★ 2.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 4.5
Maria HolicRated ★ 4.0
Soul EaterRated ★ 2.5
Bleach: The SubstituteRated ★ 3.5
Bleach: The BountRated ★ 3.5
Baccano!Rated ★ 4.0
Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 4.5
Eyeshield 21Rated ★ 3.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga PlusRated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
Shaman KingRated ★ 4.5
REBORN!Rated ★ 3.5
Powerpuff GirlRated ★ 4.0
BerserkRated ★ 3.5