Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 5.0