Series
Ratings
27- You and Everything ElseRated ★ 4.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- GlitchRated ★ 2.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
- The Silent SeaRated ★ 1.0
- The Hungry and the HairyRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 2.5
One Spring NightRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- The Expiration Date of You and MeRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 1.5
My MisterRated ★ 5.0
Lost in SpaceRated ★ 1.5