Series
Ratings
54
The Office Blind DateRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0- Delicious GuysRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0