Series
Ratings
198
The TickRated ★ 3.5
The TickRated ★ 3.5
警視庁・捜査一課長2020Rated ★ 4.0- 警視庁・捜査一課長Rated ★ 3.5
ForeverRated ★ 3.5
Project Blue Book Season 1Rated ★ 4.0- The Memoirs of Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Reacher Season 1Rated ★ 3.0
OchoyanRated ★ 2.5
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
Covert AffairsRated ★ 3.0
Jikou Keisatsu HajimemashitaRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 2.5
TorchwoodRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.5
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 2.5
Daddy is My ClassmateRated ★ 2.5