Series
Ratings
34- One Piece Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.5
TrickRated ★ 5.0
GIVER: Revenge's GiverRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
35세의 고교생Rated ★ 3.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0