Series
Ratings
25- AdolescenceRated ★ 1.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 2.5
UnframedRated ★ 2.5
AnoneRated ★ 1.0
Years and YearsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5- Mrs. AmericaRated ★ 4.0
- MessiahRated ★ 1.0

Youn's StayRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
New GirlRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5- The Last CzarsRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5