Titles you rated
- ONE PIECERated ★ 4.0
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
- ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
- High School Mystery ClubRated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Ranma1/2Rated ★ 3.5
- Family PlanRated ★ 3.0
The Future DiaryRated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Arcane Season 2Rated ★ 4.0
- Crime Scene 3Rated ★ 3.5
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 3.5
- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- The Great Escape 4Rated ★ 3.5