Series
Ratings
240
Without a TraceRated ★ 2.5
Rookie BlueRated ★ 4.0
Rookie BlueRated ★ 4.0
Rookie BlueRated ★ 4.0
Rookie BlueRated ★ 4.0
Rookie BlueRated ★ 4.0- Ransom Season 3Rated ★ 3.5
- Ransom Season 2Rated ★ 3.5
Ransom Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 3.0
Bosch: Legacy Season 1Rated ★ 4.5
Law & Order: Criminal IntentRated ★ 3.0- Law & Order: Criminal IntentRated ★ 3.0
HustleRated ★ 3.0
Chicago MedRated ★ 4.0