Series
Ratings
328- The Hunting WivesRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.5- Taoist MeoteolRated ★ 1.0
AnnaRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 2.5
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
宇宙海賊ミトの大冒険Rated ★ 4.5
宇宙海賊ミトの大冒険 2人の女王様Rated ★ 4.0
Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 0.5
Tamako MarketRated ★ 2.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 2.0
Petite Princess YucieRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5