Series
Ratings
1977
Kenkaku ShobaiRated ★ 4.0
Miss Marple: The Body in the LibraryRated ★ 3.0- The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 3.5
The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 3.5- Tokyo P.D. Keishicho Kouhou 2 KakariRated ★ 3.5
あにきRated ★ 3.0
鬼平外伝 夜兎の角右衛門Rated ★ 3.0- Tsui no HitoRated ★ 3.0
GhostwriterRated ★ 3.0- Punch Drunk Woman -Datsugoku Made Ato xx NIchi-Rated ★ 1.0
- RebootRated ★ 3.5
- Owakare Hospital Season 2Rated ★ 3.5
- Yuzai, to AI wa TsugetaRated ★ 3.5
- Rosanjin no KamadoRated ★ 3.0
- Lost and FoundRated ★ 3.0
- Chiruran: Shinsengumi ChinkonkaRated ★ 3.5
- 御宿かわせみ 第二集Rated ★ 3.0
- Sounds of WinterRated ★ 3.0
- Nemuri KyoshiroRated ★ 3.5
- Kyotojin no Hisoka na Tanosimi Rouge KeishoRated ★ 3.5