Series
Ratings
119- New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
One Piece "3D2Y": Overcome Ace's Death! Luffy's Vow to his FriendsRated ★ 3.5
Boruto: Naruto Next GenerationsRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0