Series
Ratings
73- Star's EchoRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 4.0
K-ON!Rated ★ 3.5
World TriggerRated ★ 2.5
Fist of the North StarRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 4.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
If Talking PaidRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 2.5
LostRated ★ 4.0
GintamaRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5