Series
Ratings
20- The OARated ★ 5.0
- The OARated ★ 4.5
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0- Another LifeRated ★ 0.5
- Another LifeRated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0