Series
Ratings
48
D.P.Rated ★ 4.0- Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Last DanceRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Toy SoldiersRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.5