Series
Ratings
263
Breaking BadRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- WaywardRated ★ 3.0
- The ResidenceRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- Age of Samurai: Battle for JapanRated ★ 3.0
- Roman EmpireRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Nothing But ThirtyRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Private LivesRated ★ 2.5